İHRACAT HİZMETLERİ

Nesil Uluslararası Dış Ticaret olarak Taşıma servisimizi butik olarak tanımlarız çünkü sektörde alışılagelen bir çok destinasyona seri üretim bir hizmet vermek yerine, ara ülkelerde boşaltma veya yükleme yapmadan, karayolu  üzerinden  belirli destinasyonlara direk servis vermekteyiz. Direk servisin bize sağladığı avantajı müşterilerimize hızlı varış, kısa termin olarak yansıtabilmekteyiz.

Firmamız Nakliye ve Lojistik hizmetleri gerçekleştirilmektedir, Tırlarımız bizim depomuzda yüklenir ve boşaltma adresine kadar bizim tarafımızdan uydudan takip edilir. Uydu takibi değerli müşterilerimize tır konumu ile ilgili hızlı güncel bilgiler verebilme imkanı yanında önceden belirlediğimiz güvenli parklarda tırlarımızın verdiği duraklamaları takip etme imkanını, dolayısıyla müşterilerimize güvenli servis verme şansını bizlere sunmaktadır.

Nesil, 20 senelik uluslararası Dış Ticaret sektöründeki tecrübesini son 11 senesinde ilk günkü heyecan ve amatör ruh ile ama aynı zamanda bu 11 senin getirmiş olduğu tecrübe ve her geçen dönemde büyüyen müşteri portföyümüzün bize kattığı profesyonel hizmet anlayışı ile desteklemektedir.

Karayolu depratmanı olarak başlıca amacımız, siz değerli müşterilerimizin desteği ve güveni sayesinde büyüyen iş gücümüzün avantajlarını butik servis anlayışımızı değiştirmeden, sizlere kaliteli hizmet olarak geri sunmaktır. Ekibimiz yöneticilerine bütün talep ve sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz

GERİ DÖN